WKRÓTCE
: Nowa oferta szkoleń otwartych z zakresu zamówień publicznych. Szczegółowy terminarz wraz z programami szkoleń w zakładce: SZKOLENIA. Serdecznie zapraszamy !

Centrum Obsługi Zamówień Publicznych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00169/2013.


 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę szkoleń z zakresu zamówień publicznych. W zakresie usług szkoleniowych oferujemy możliwość wzięcia udziału w szkoleniach "otwartych", prowadzonych według ustalonego programu, a także "dedykowanych" dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Szkolenia otwarte

 

Przygotowaliśmy dla Państwa nowe programy szkoleń, przeznaczone zarówno dla zamawiających jak i dla wykonawców. Z proponowanych modułów skorzystać mogą zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni praktycy, ponieważ opracowane przez nas programy szkoleniowe dostosowane są odpowiednio do ich potrzeb. Oferujemy również szkolenia dla kadry kierowniczej. Szkolenia otwarte organizowane są cyklicznie w Warszawie w hotelu Parkowa, w Zakopanem w hotelach Czarny Potok, Litwor oraz Belwedere, a także w Sopocie w hotelu Villa Baltica oraz w Krynicy Morskiej w hotelu Kahlberg.

 

Szkolenia dedykowane

Mając na względzie Państwa zróżnicowane potrzeby, proponujemy opracowanie indywidualnych programów szkoleń, dostosowanych do specyfiki Państwa działalności, jak również ich zorganizowanie i przeprowadzenie w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie

COM_SIMPLECALENDAR_PRINTvCal/iCal
luty 2019
„eZamówienia – założenia i praktyka” – Warszawa sala szkoleniowa w siedzibie COZP 22.02.2019
marzec 2019
Warsztaty cz. 1: „Praktyczne zagadnienia dotyczące przygotowania postępowania zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych”– Warszawa sala szkoleniowa w siedzibie COZP 07.03 - 08.03.2019
„Aktualne orzecznictwo KIO” – Warszawa – Nowość sala szkoleniowa w siedzibie COZP 15.03.2019
„Umowy w sprawach zamówień publicznych” – Warszawa – Nowość sala szkoleniowa w siedzibie COZP 22.03.2019
kwiecień 2019
„Roszczenia wykonawcy wykonującego umowę publiczną” – Warszawa – Nowość sala szkoleniowa w siedzibie COZP 12.04.2019