WKRÓTCE
: Serdecznie zapraszamy na szkolenia dedykowane z zakresu zamówień publicznych.  

Centrum Obsługi Zamówień Publicznych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00169/2013.


Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę szkoleń z zakresu zamówień publicznych. W zakresie usług szkoleniowych oferujemy możliwość wzięcia udziału w szkoleniach "otwartych", prowadzonych według ustalonego programu, a także "dedykowanych" dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Szkolenia otwarte

Przygotowaliśmy dla Państwa  programy szkoleń, przeznaczone zarówno dla zamawiających jak i dla wykonawców. Z proponowanych modułów skorzystać mogą zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni praktycy, ponieważ opracowane przez nas programy szkoleniowe dostosowane są odpowiednio do ich potrzeb. Szkolenia otwarte organizowane są cyklicznie w Warszawie, w Sopocie oraz w Krynicy Morskiej.

 

Szkolenia dedykowane

Mając na względzie Państwa zróżnicowane potrzeby, proponujemy opracowanie indywidualnych programów szkoleń, dostosowanych do specyfiki Państwa działalności, jak również ich zorganizowanie i przeprowadzenie w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie

Kalendarium

No events to display

Wydarzenia

No events to display

Polecamy: