WKRÓTCE
: Serdeczne życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2019 życzą Zarząd i Pracownicy Centrum Obsługo Zamówień Publicznych sp. z o.o.

Centrum Obsługi Zamówień Publicznych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00169/2013.


 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę szkoleń z zakresu zamówień publicznych. W zakresie usług szkoleniowych oferujemy możliwość wzięcia udziału w szkoleniach "otwartych", prowadzonych według ustalonego programu, a także "dedykowanych" dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Szkolenia otwarte

 

Przygotowaliśmy dla Państwa nowe programy szkoleń, przeznaczone zarówno dla zamawiających jak i dla wykonawców. Z proponowanych modułów skorzystać mogą zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni praktycy, ponieważ opracowane przez nas programy szkoleniowe dostosowane są odpowiednio do ich potrzeb. Oferujemy również szkolenia dla kadry kierowniczej. Szkolenia otwarte organizowane są cyklicznie w Warszawie w hotelu Parkowa, w Zakopanem w hotelach Czarny Potok, Litwor oraz Belwedere, a także w Sopocie w hotelu Villa Baltica oraz w Krynicy Morskiej w hotelu Kahlberg.

 

Szkolenia dedykowane

Mając na względzie Państwa zróżnicowane potrzeby, proponujemy opracowanie indywidualnych programów szkoleń, dostosowanych do specyfiki Państwa działalności, jak również ich zorganizowanie i przeprowadzenie w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie

PowrótCOM_SIMPLECALENDAR_PRINTWyślij emailvCal/iCal
Date:
14.12.2018     
Miejsce:
sala szkoleniowa w siedzibie COZP
Adres:
Tkaczy 14A, 00-001 Warszawa, Polska
Organizator:
Centrum Obsługi Zamówień Publicznych Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa:
Monika Jakubik-Kalbarczyk,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa:
http://www.cozp.pl
Telefon:
22 865 54 10